Hippolit nowoczesna stomatologia

DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 20:00
Środa 9:00 - 20:00
Czwartek 9:00 - 20:00
Piątek 9:00 – 18:00,
Soboty 9:00 - 14:00
(UWAGA PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY)

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Stomatologia dziecięca

Stomatologia to szerokie pojęcie. W czym się specjalizujemy? Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą profilaktykę dentystyczną czyli innymi słowy - zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz pozytywną motywację, tak istotną dla komfortu pacjenta a w szczególności małego pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatoligii w Warszawie!


Aktualności i Informacje dla naszych pacjentów

PEŁNY ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH w leczeniu dorosłych i dzieci, również z lękiem stomatologicznym. Trudne przypadki z zakresu chirurgii szczękowej.

FILMY DLA DZIECI dostępne na naszym Facebook'u.


Filozofia naszej praktyki oparta jest na trzech zasadach:

  • po pierwsze – zapobieganie problemom poprzez program zaleceń dotyczących zdrowia jamy ustnej dostosowany do wieku pacjenta,
  • po wtóre – stopniowe wykształcanie u dzieci odpowiedzialności za własne zdrowie – świadomości prozdrowotnej, tak by nie wymagały nieustannych upomnień ze strony rodziców,
  • po trzecie – najwyższy możliwy standard usług medycznych – wiedza, umiejętności i doświadczenie poparte najwyższymi możliwościami technicznymi.

 


Zajrzyj także tutaj:

Profilaktyka stomatologiczna

Stomatologia dziecięca