Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich pacjentów przypominamy o obowiązku noszenia maseczek zasłaniających nos i usta.

Przed zgłoszeniem się na wizytę prosimy wziąć pod uwagę czynniki sprzyjające rozprzestrzenianiu zakażenia:

- podróż w obszary ryzyka wskazane przez WHO i GIS

- kontakt z osobami z obszarów ryzyka

- kontakt z osobami zarażonymi

- kontakt z osobami poddanymi kwarantannie

- gorączka, kaszel, katar, zapalenie spojówek, trudności w oddychaniu, biegunka, zespół grypowy

Choćby jedna odpowiedź pozytywna z uwagi na bezpieczeństwo otoczenia skutkuje odroczeniem wizyty na okres 14 dni. Jednocześnie informujemy, iż podczas przebywania w gabinecie stomatologicznym, pomimo zastosowania środków ochronnych może dojść do zakażenia wirusem NCOVID-19 lub innym drobnoustrojem przenoszonym drogą kropelkową. Pacjent zgłaszający się na wizytę, tym samym akceptuje powyższe ryzyko oraz możliwość związanych z nim powikłań.

Prosimy o zgłaszanie się bez osób towarzyszących. 
W okresie pandemii zawieszone zostają przyjęcia dzieci. 
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,

Dane adresowe:

ŻOLIBORZ Stomatologia HIPPOLIT
Warszawa, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3
(Zielony Żoliborz okolica: Bielany,
Muranów, Rydygiera)

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Czym są, do czego służą, jak można je wstawić?

Implant inaczej nazywany wszczepem to nic innego jak sztuczny korzeń w kształcie kołka lub ćwieka, na którym można zamocować sztuczny ząb. Implanty dentystyczne robione są głównie z tytanu i jego stopów. Tytan bez problemu integruje się z naturalną kością. Jednak implanty wykonuje się także z materiałów ceramicznych – także bardzo dobrze reagujących na naturalną kość. Wszczep „montujemy” w miejscu gdzie kiedyś był naturalny ząb. Po zabiegu umocowania zszywa się błonę śluzową czekając od kilku miesięcy do pół roku na zintegrowanie się implantu z kością. Następnie w główkę kołka wkręca się specjalne łączniki, na których można potem zamocować koronę zęba albo most. Implanty zębowe są szczególnie wygodne dla pacjentów, którzy nie mają w ogóle zębów, gdyż na nich można zainstalować protezę. Tak zamocowana proteza nie przesuwa się ani nie wypada, w przeciwieństwie do protez, które na szczęce trzymają się głównie dzięki sile przyssania. Istotne jest także, aby regularnie sprawdzać stan implantów u stomatologa. Śruby mocujące zęby mogą się odkręcić lub wszczep może się najzwyczajniej w świecie złamać.

Implanty to produkt indywidualny dopasowany rozmiarem do każdego pacjenta. Także cena zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest materiał wykonania oraz technologia – generalnie im droższy implant tym bardziej nowoczesny i wykonany z bardziej wytrzymałego materiału  Zapraszamy do telefonicznego kontaktu z personelem gabinetu stomatologicznego w celu omówienia szczegółów.

Obejrzyj również podobne artykuły:

Stomatologia Estetyczna

Protetyka Stomatologiczna

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Leczymy zęby dorosłym. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit