DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Z każdej strony docierają do nas przeróżne reklamy dentystycznych akcesoriów. Reklamują się także producenci past do zębów.

Rozstrzał cenowy jest dosyć duży – od kilku do kilkudziesięciu złotych. Zastanawiamy się czasami czy warto płacić za pastę tyle pieniędzy? Czy nie jest to po prostu płacenie za markę. Czy pasta do zębów kosztująca kilka złotych nie spełni tej samej funkcji co drogi markowy nabytek? Każda pasta reklamuje się jako najlepsza i komu tu wierzyć?
Zróbmy selekcję informacji
W pierwszym kroku przeczytajmy skład pasty do zębów – Dobra pasta do zębów powinna zawierać fluor. (nie dotyczy to małych dzieci oraz osób, które nie powinny przyjmować fluoru) Pasty do zębów powinny zawierać składnik antybakteryjny jak też dezynfekujący. Dobrze jest jeżeli jednym ze składników jest substancja usuwająca kamień nazębny oraz przebarwienia. Oczywiście najlepiej jeśli będą to substancje, których produkcja oparta jest na naturalnych składnikach. Ścieralność substancji usuwającej kamień także nie powinna być zbyt duża.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit