DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Płytka nazębna – czym jest i jak z nią walczyć. Po pierwsze nie mylmy płytki nazębnej z kamieniem nazębnym.


 Płytka to jakby bezbarwne zbiorowisko bakterii zalegających na powierzchni zębów. Skąd się bierze? Z połączenia pokarmu, który spożywamy, śliny oraz płynów, które wypijamy. Połączenie to tworzy złogi osadzające się zarówno na zębach jak też na granicy zębów i dziąseł. Osłabia ona zęby, prowadzi do ich ubytków i chorób dziąseł.
Tworzy się od kilku do kilkunastu godzin po szczotkowaniu zębów. Tak więc ważne jest, aby ich mycie przeprowadzane było co najmniej dwa razy dziennie. Używajmy także nici dentystycznej, co pozwoli usunąć z przestrzeni międzyrębnych resztki pokarmu. W tych właśnie trudno dostępnych miejscach płytka nazębna tworzy się zdecydowanie częściej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit