DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Prawdopodobnie część z nas stosuje niektóre z metod dbania o zęby. Ale czy wszystkie możliwe? Co możemy zrobić, aby mieć jak najzdrowsze i jak najdłużej działające zęby? Jak sobie zagwarantować, że do późnej starości będziemy mogli z nich korzystać? Oczywiście nie zawsze zależy to od Nas, mówiąc precyzyjniej nie zawsze zależy to od tego co z zębami zrobimy i w jaki sposób będziemy o nie dbali. Czasem jest to kwestia genetyki. Ale jednak w naszych rękach leżą wielkie możliwości.


Tak więc zastanówmy się nad podstawami:

  • odpowiednie kosmetyki
  • dobre przyrządy do higieny jamy ustnej: szczoteczki do zębów, pasty, nici dentystyczne, płyny do płukania ust. 
  • regularne odwiedziny u stomatologa.
  • regularne i „fachowe” mycie zębów.

Właściwie te cztery wymienione powyżej czynniki dają nam szanse na zachowanie uzębienia w dobrym stanie do późnej Jak dbać o zębystarości. Jeżeli się to nie uda mimo wszystko zawsze możemy skorzystać z usług protetyka. Problem jednak polega często na tym, że wiemy co robić, a jednak nie robimy. Co stoi na przeszkodzie? Emocje, lenistwo, brak wyobraźni , brak pieniędzy.i wiele innych czynników. Każdy z nas ma swoje powody.


Dzisiaj omówimy jeden z powodów tzw DENTOFOBIĘ czyli lęk przed dentystą.
Każdy kto ma już trochę lat na grzbiecie pamięta niegdysiejsze gabinety stomatologiczne. Faktycznie wiało grozą. Borowanie bez znieczulenia, mało przyjemna obsługa, słaby wypadające regularnie plomby i wiele innych czynników zniechęcających do wizyty u dentysty. Teraz jest naprawdę inaczej. Dobre znieczulenie uwalnia od większości lęków, a gabinety są estetyczne posiadające nowoczesny sprzęt, obsługa najczęściej miła i rozumiejąca pacjenta.
Porzućmy więc swoje stare wyobrażenie o bólu oraz dentyście sadyście i rozpocznijmy regularne wizyty, aby na starość cieszyć się nieskazitelnym uzębieniem.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit - dentysta żoliborz