DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Obawiamy się zarażenia grypą, chorobą weneryczną czy jakimś innym „paskudztwem”, ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, że zarażenie się próchnicą jest bardzo realne?

Co prawda szczególnie dotyczy ono dzieci, które są na próchnicę najbardziej podatne, ale dorośli też powinni uważać. Czy można się zarazić próchnicą
Próchnica jest spowodowana przez bakterie przylegające do zębów i żywiące się resztkami posiłku. Te właśnie bakterie mogą zostać przeniesione z jamy ustnej jednego osobnika do jamy ustnej kolejnego. W jaki sposób? Na przykład wtedy kiedy matka próbuje pokarm – czy aby nie jest zbyt gorący dla dziecka. Również pary, z których jedno jest chore na próchnicę a drugie uczestniczy w intymnych kontaktach mogą się nią pomiędzy sobą podzielić.
Stosujmy więc najprostsze i skuteczne metody – szczotkujmy zęby jak najczęściej, używajmy nici dentystycznych oraz gumy do żucia bez cukru.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit - dentysta żoliborz