DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

kruszenie zębaNie jest to częste zjawisko, ale jednak wypadki się zdarzają. Szczególnie udzieci, które są ruchliwe i jedzą podczas biegania, ale dorośli też mogą mieć problem z uruszeniem lub pęknięciem zęba.

Kiedy wykonujemy prace fizyczne, uprawiamy sport lub nadużywamy alkoholu – ryzyko zwiększa się znacznie. Na uszkodzenie głownie narażone są siekacze. Nietrudno jest zauważyć tego typu uraz tak więc od razu możemy zareagować. Pamiętajmy aby nie zwlekać zbytnio z wizytą u dentysty. Uraz polegający na pęknięciu lub ukruszeniu zęba może powodować także inne komplikacje w jamie ustnej np. uszkodzenie tkanek miękkich. O estetyce wyglądu nie wspomnę ponieważ to oczywiste. Jakie metody stomatologii dziecięcej oraz stomatologii osób dorosłych mamy do dyspozycji? Stomatolog może nam zaproponować tzw wypełnienie lub licówkę dopasowaną kolorem n=do naszego uzębienia. Czasami niezbędne okaże się leczenie kanałowe lub nawet usunięcie chorego zęba. Jednak dzisiaj dentyści usuwanie zębów traktują zazwyczaj Ajko ostateczność – pamiętajmy o tym. Innym urazem zdarzającym się od czasu do czasu jest wypadnięcie zęba. W tej sytuacji ważne jest, abyśmy w ciągu kilkudziesięciu minut pojawili się u specjalisty ponieważ właśnie wtedy są największe szanse na ponowne osadzenie zęba na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit - dentysta żoliborz