DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Papierosy, a zębyJaki wpływ na nasze zęby ma palenie papierosów. Czy w ogóle jakiś ma? Wiemy o tym, że paląc narażamy się na choroby serca, przełyku, krtani czy płuc, ale jakie działanie ma ten ulubiony nałóg wielu osób ma na stan naszego uzębienia?


Może rozpocznijmy od estetyki. Nałogowym palaczom zazwyczaj zmienia się kolor uzębienia. Żóltawy lub nawet szary czy czarny kolor zębów to oznaka, że wiele lat palimy. Ciężko ten kolor usunąć gdyż wnika głęboko. Palacze mają skłonność do przebarwień, ale nie tylko. Tytoń wpływa na skłonności do paradontozy i próchnicy.
Paląc narażamy się na utratę zębów. W jaki sposób? Osoby palące są bardziej podatne na wszelkiego rodzaju przewlekłe infekcje, zapalenia i przeziębienia. Infekcje te mogą doprowadzić do rozpulchniania dziąseł.
Typ uśmiechniętego kowboja z papierosem w ustach spoglądającym na nas z reklamy to już prehistoria. Dzisiaj coraz częściej atrakcyjny oznacza „niepalący”.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit