DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

wpływ odżywiania zna zębyDzisiaj kilka słów o odżywianiu. Dużo pisaliśmy na temat metod leczenia i profilaktyki a przecież wiadomo, że jesteśmy tym co jemy tak więc pokarmy spożywane przez nas mają wpływ na stan naszych zębów.

Co na ten temat sądzą specjaliści stomatologii dziecięcej? Czy dotyczy to także dorosłych?

Dzieje się to na 2 sposoby. Po pierwsze przez bezpośredni kontakt pożywienia z uzębieniem, a po drugie – wartości jakich dostarczamy sobie mają wpływ na wszystkie narządy – łącznie z zębami. Niewątpliwie jednym z najbardziej szkodliwych czynników niszczących nasze zęby jest cukier.

Wszyscy wiedzą, że unikanie słodyczy jest mądre. Jeśli ich nie unikamy – myjmy zęby po każdym posiłku zawierającym cukier. To oczywiste. Ale już mniej oczywiste jest zapewne to, że cukier zawierają owoce. Tak więc uwaga! Spożywanie owoców może szkodzić naszym zębom. Starajmy się jeść owoce jak najmniej bogate w cukier np. Jabłka. Banany czy winogrona zawierają duże ilości białego składnika.

Co powinniśmy wiedzieć o sokach? Szczególnie te słodzone wywołują przebarwienia. O coli chyba nie musimy pisać bo zawarty w niej cukier stanowi większą część jej składu. Nie wpadajmy w przesadę – myjmy zęby po każdym spożyciu cukru lub używajmy bezcukrowych gum do żucia – oczywiście także z umiarem.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit