DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Spożywanie cukru a zębyCzy jedzenie słodyczy ma wpływ na nasze zęby? Co na ten temat sądzą specjaliści z zakresu stomatologii dziecięcej? Oczywiście, że spożywanie cukru ma wpływ na zęby. Nawet dzieci o tym wiedzą wysłuchując tyrad od swoich rodziców. Ale nie wszyscy rodzice są rozsądni i nie wszystkie dzieci słuchają swoich rodziców. Tak więc powiedzmy to jasno – słodycze psują nasze zęby – głównie przyczyniają się do rozwoju próchnicy.


Ponieważ większość z nas po przeczytaniu tego artykułu nie podejmie decyzji o całkowitej rezygnacji ze słodyczy – więcej – większość z nas nawet ich nie ograniczy – zastanówmy się zatem co możemy zrobić w tej sytuacji?
Najlepszym sposobem na to by cukier jak najmniej działał jest mycie zębów po każdym spożyciu słodyczy. Dobrze więc sobie wyrobić nawyk jedzenia deseru po posiłku ponieważ wtedy myjąc zęby łapiemy jakby dwie sroki za ogon. Możemy także żuć gumę bezcukrową, ale nie wpadajmy w przesadę.


Cukier znajduje się nie tylko w słodyczach – pamiętajmy, że soki, owoce czy miód także sporo go zawierają.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit