DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Korona protetycznaGabinety stomatologii dziecięcej w Warszawie często oferują klientom tzw. korony protetyczne. 

Co to jest korona protetyczna?
Często kojarzy się z tzw koronką nazębną, ale to nieprawda. Korona protetyczna to stałe wypełnienie braków w uzębieniu. Korony mogą być tymczasowe i stałe.

Jakich wypełnień używa stomatologia przy tworzeniu korony? Stopy metalowe, akryl, wypełnienia ceramiczne – to najczęściej używane materiały.


Korona ceramiczna może być także częścią tzw. mostu ceramicznego, który stosuje się w celu pokrycia braków międzyzębowych. Korony tymczasowe zakładane są pacjentom oczekującym na koronę stała – zazwyczaj na kilka tygodni. Korona stała – chociaż zazwyczaj trwa to dłużej – przeznaczona jest do użytkowania na około 10 lat.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit