DNI I GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek 9:00 – 20:00
Wtorek 9:00 – 20:00
Środa 9:00 – 20:00
Czwartek 9:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 15:30,
Soboty 9:00 – 14:00
UWAGA! PRACUJEMY TYLKO W WYBRANE SOBOTY

Hippolit Stomatologia Dziecięca Warszawa zaprasza serdecznie dzieci, dorosłych, a także rodziny. U nas poczujesz się tak jak w domu.

ENGLISH SPEAKING STAFF
МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

Gabinet Przyjazny Niepełnosprawnym

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi:

Gabinet Stomatologiczny współpracujący z Allianz

Korony protetyczne, które stomatolog na stałe umieszcza w jamie ustnej – jeśli są zamontowane prawidłowo – nie dają się zdjąć pacjentowi. Korony są wytwarzane na różne sposoby – zazwyczaj ręcznie, ale nie tylko.

Ostatnio pojawiła się metoda wspomagana komputerowo – polega ona na cyfrowym odwzorowaniu warunków panujących w jamie ustnej, a także takie zaprogramowanie maszyny wycinającej, że wytworzona w ten sposób korona pasuje idealnie. Jest to kolejny przykład na to jak technologia wypiera pracę człowieka. W dzisiejszych czasach produkty wytwarzane ręcznie mają cały czas wysoką wartość, ale coraz częściej wiąże się to już niestety nie z jakością wyrobu, a bardziej z czasem poświęconym na jego wykonanie. W tym wypadku jest inaczej – to właśnie korony wytwarzane metodą komputerową są zdecydowanie droższe od wytwarzanych ręcznie. Korony protetyczne wykonywane są z różnych materiałów. Muszą być one wytrzymale i nie wywołują skutków ubocznych działając na tkanki. W skład stopów, z których wytwarzane są korony wchodzą metale szlachetne – takie jak tytan, który jest metalem bardzo wytrzymałym złoto, srebro platyna, chrom, nikiel, pallad. W tej chwili bardzo często stosuje się także porcelanę i tlenek cyrkonu. Zaletą koron ceramicznych jest bardzo duże podobieństwo do naturalnego zęba.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług najlepszych specjalistów stomatologii w Warszawie!

Leczymy zęby dorosłym i dzieciom. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą  profilaktykę dentystyczną, czyli innymi słowy – zapobiegamy problemom, leczymy zęby mleczne i stałe. Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów.

Warszawa, Zielony Żoliborz, ul. Gen.Zajączka 11 lok.C3, (okolica: ulice Mickiewicza, Rydygiera, Plac Inwalidów, Muranów, Bielany)

 22 251 04 09,  785 808 108,

 sekretariat@hippolit.pl

Copyright © Hippolit