O nas

Leczenie stomatologiczne,
dentyści Żoliborz Stomatologia HIPPOLIT

W czym się specjalizujemy? Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, szeroko pojętą profilaktykę dentystyczną czyli innymi słowy zapobiegamy problemom. Leczymy trudne "przypadki" z zakresu chirurgii stomatologicznej i protetyki.

 

Używamy najnowocześniejszych metod i najlepszych materiałów. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz pozytywną motywację, tak istotną dla komfortu pacjenta.

FILOZOFIA NASZEJ PRAKTYKI OPARTA JEST NA TRZECH ZASADACH:

po pierwsze – zapobieganie problemom poprzez program zaleceń dotyczących zdrowia jamy ustnej dostosowany do potrzeb pacjenta,

po wtóre – wykształcanie odpowiedzialności za własne zdrowie – świadomości prozdrowotnej,

po trzecie – najwyższy możliwy standard usług medycznych – wiedza, umiejętności i doświadczenie poparte najwyższymi możliwościami technicznymi.

O nas

Małgorzata Woroszyło
lek. dent.

Małgorzata Woroszyło

specjalista chirurgii szczękowej i stomatologicznej

 

Nazywam się Małgorzata Woroszyło, jestem lekarzem stomatologiem z dużym stażem pracy i doświadczeniem zawodowym z zakresu chirurgii szczękowej i stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji. Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku. Po ukończeniu studiów pracowałam w Klinice Chirurgii Szczękowej AMB, pod kierunkiem znakomitego specjalisty dr Anny Wincewicz- Pietrzykowskiej, która wciąż jest dla mnie wzorem lekarza. Pod jej okiem zrobiłam specjalizacje z zakresu chirurgii szczękowej i chirurgii stomatologicznej. Odbyłam liczne staże specjalizacyjne, również zagraniczne, z zakresu protetyki, ortopedii, traumatologii, laryngologii, chirurgii plastycznej, oraz uczestniczyłam w licznych kursach specjalizacyjnych. Łącząc wykształcenie akademickie z praktyką dnia codziennego w gabinecie stomatologicznym staram się, najlepiej jak potrafię, wzorem moich nauczycieli, nieść pomoc pacjentom, którzy obdarzyli mnie zaufaniem.

Aleksander Woroszyło
lek. dent.

Aleksander Woroszyło

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbyłem w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Po jego ukończeniu pozostałem w Poradni Chirurgii i Periodontologii MCS gdzie odbywam specjalizację z periodontologii. W praktyce klinicznej skupiam się na stomatologii zachowawczej, periodontologii oraz chirurgii stomatologicznej i ciągle staram podnosić swoje kwalifikacje w tych dziedzinach.

Gabinet Stomatologiczny

Lokalizacja dogodna dla pacjentów z Żoliborza , Centrum, Bielan , Muranowa oraz Łomianek -gabinet dentystyczny znajduje się w Warszawie przy ulicy Gen. J.Zajączka 11, Stary Żoliborz w sąsiedztwie ulicy Rydygiera, Zielony Żoliborz. Szczegółowy opis dojazdu, mapka i inne informacje znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

By cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata warto być systematycznym. Zachęcamy Państwa do regularnych badań profilaktycznych i higienizacji - profesjonalnego czyszczenia zębów, zaoszczędzi to kosztownego i bolesnego leczenia. Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Podczas wizyty higienizacyjnej lekarz zdradzi tajniki właściwej higieny jamy ustnej dobrane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie

certyfikaty

Troskliwy dentysta – decyzję mogą ułatwić wypowiedzi pacjentów , którzy nam zaufali i w większości się nie rozczarowali.

Zapraszamy serdecznie,
lekarz dentysta Małgorzata Woroszyło wraz z zespołem.

logo hoppolit